0462 230 10 11 Kataloglar

Hakkımızda

Anasayfa > Hakkımızda

Alkon System

Alkon, yüksek kaliteli alüminyum ile cam balkon sistemlerinin lider tedarikçilerinden biridir. Alkon ürünleri dünya çapında milyonlarca kez kullanılmaktadır ve tasarım, konfor, güvenlik ve enerji tasarrufu bakımından en yüksek talepleri karşılar.

20 Yıldır size en konforlu ve güvenli yaşam alanlarını sunuyoruz.

20 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile Alkon, sektöre yön veren inovatif, yenilikçi ve kullanıcı deneyimi yüksek ürünler üretmektedir. Kalitesi dünya çapında tanınan Alkon profesyonel cam balkon sistemi olarak 185 satış ve servis ağı ile hizmet sunmaktadır. Alkon ürün yelpazesi kullanımı kolay ve uzun ömürlü ürünlerden oluşmaktadır.

Yeni nesil balkonlar için yeni nesil çözümler.

Alkon yenilikçi yaklaşımı ve ar-ge ekibi ürünlerinin her zaman aynı kalitede ve işlevde üretilmesi için çalışmaktadır. Sürekli olarak üretim analizleri yapılan ürünlerimiz aynı zamanda, profesyonel sertifikasyon süreçleri ve kalite testlerinden de başarıyla geçmiştir. Alkon her zaman güvenli yaşam alanları oluşturmaya öncelik vermesinin yanı sıra, ürünlerinde estetik bir görünüm sunmayı temel bir görev edinmiştir.

Alkon profesyonel satış ve servis ağı her zaman yanınızda.

Alkon Protec ile tüm kullanıcılarını korumaktadır. Yaşabilecekleri en basit olumsuzlukta Alkon servis ağı devreye girerek yaşanan problemi çözmektedir. Eğitimli personellerimiz ile yaşam alanınızı genişletecek, yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz harika balkonlar inşa ediyoruz.

Ev sahipleri, mimarlar, müteahhitler ve işletmeler için profesyonel çözümler.

Alkon edindiği tüm deneyimi ürünlerini daha kullanışlı hale getirmek için araştırma ve geliştirme süreçleri başta olmak üzere teknolojisine ve alt yapısına aktarmaktadır. Kullanıcı geri bildirimlerine her şeyden daha çok önem vermektedir. Tüm mekanlar için uygulanabilir profesyonel cam balkon sistemleri sunmaktadır.

Yüksek kalitede ürünler üreten Alkon enerji verimliliğine oldukça fazla önem vermektedir. Alkon yenilebilir enerji ile doğa dostu üretim yapmaktadır. 

Yenilikçi, sürdürebilir ve kullanıcı dostu

Tüm ürünlerimizde 10 Yıl parça garantisi ve tedariği sunmaktayız. Yaşamın hep canlı olduğu balkonlar ve çok işlevli yaşam alanları oluşturuyoruz. Alkon estetik, modern ve fonksiyonel cam balkon sistemleri sunar. Alkon mekanları ilham verici ve çok yönlü alanlara dönüştürerek yaşama daha fazla alan sağlar.